Романтичний сюрприз

DSC_9944

Дівчата, я не знаю, чому треба було робити подарунок інкогніто, але вчора мені був фантастичний сюрприз. Подзвонив хлопець, спитав, куди принести подарунок від невідомої дарувальниці і за дві години вручив мені свіжий букет з 11 троянд мого улюбленого кремово-помаранчевого кольору, загорнутий в химерну мереживну білу сіточку, і півтора кілограми блискучих, наче намальованих, полуниць в упаковці з великим помаранчевим бантом.

Чесно скажу, що полуниці в мене цього року були вперше, та й людей в офісі чимало :), тож сфотографувати цю частину подарунка я просто не встигла.

А трояндами ділюся.

Ніколи не думала, що мене можна так вразити. Настрій запам’ятається на все життя. І якийсь він стійкий… :)

Але ж, може, признаєтесь, кому я маю бути вдячна?

P.S.

Таки знайшлась “винуватиця” мого свята. І на моє прохання надіслала мені моє фото під час того моменту. Я стою трошки розгублена, зніяковіла, але щаслива.

Ось так завершилася моя робота у видавництві «Фоліо». Це був останній тиждень.

 

2016_05_27

Травень 28, 2016, 8:38
Кількість переглядів - 59
Подобається - 3
Дані опрацьовуються...

4 коментарі до “Романтичний сюрприз

  1. Лариса Автор публікації

    Фея, яка надіслала мені чарівні дарунки, призналася в своєму авторстві. :) Це письменниця Галина Горицька. Власне, я чомусь від початку й думала на неї, але щоб людина, яка мене ніколи не бачила, могла так вгадати мої смаки! Та ще й процитувати мій вірш у вітальній картці…
    Дива бувають рідко, але бувають. :)

Напишіть відгук